Nové stránky - nový informační systémAcoustique Quality

Nové stránky - nový informační systém

Nové stránky - nový informační systém

Vážení návštěvnící AQ stránek,

 

možná jste si všimli, že naše stránky mají novou tvář. To je ten kousíček, co je vidět navenek. Zásadní je ale to, že AQ stránky jsou aktuálně napojeny na nový řídící systém brněnské firmy MyWac. Ty původní nám spravoval Minion a patří mu za to velký dík. Byly vymazlené a fungovaly k vaší i naší spokojenosti. Nicméně – kdo chvíli stál, již stojí opodál – a tak jsme se i my pod vlivem růstu naší společnosti rozhodli k náročnému kroku – přechodu na nový informační systém a s ním souvisejícím vybudováním nových propojených stránek.

To, co máme připravené, by mělo být modernější, sofistikvanější a komfortnější. Tento přechod je ovšem velmi náročný. Poprosíme vás proto o shovívavost, pokud vše nebude hned fungovat na 100 %. Zároveň budeme rádi, když nám dáte vědět o případných problémech a komplikacích. Budeme pracovat na tom, abychom mušky co nejdříve vypilovaly a nové stránky fungovaly k vaší plné spokojenosti.

Pokud by se objevil jakýkoliv problém při elektronickém nakupování, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle 585 342 232, kde vám některá z našich kolegyň ochotně poradí.  

 

 

Děkujeme za pochopení a za případně komplikace se omlouváme.